Balatonfüredi Táncverseny

Gyermek-D-Standard
     
 37
Csányi Dávid - Redenczki Anikó Fiesta Tánc Sport és Oktatási Nonprofit Kft 
 35
Déry Alex - Hang Fatime Passion of Dance TSE 
 36
Hidi Balázs - Elek Réka Sway Táncsport Egyesület 
     
Gyermek-D-Latin
     
 30
Csányi Dávid - Redenczki Anikó Fiesta Tánc Sport és Oktatási Nonprofit Kft 
 31
Csányi Dávid - Redenczki Anikó Fiesta Tánc Sport és Oktatási Nonprofit Kft 
 34
Déry Alex - Hang Fatime Passion of Dance TSE 
 32
Hidi Balázs - Elek Réka Sway Táncsport Egyesület 
 29
Károlyi Dávid - Péntek Nóra Passion of Dance TSE 
 28
Mosbontner Zsolt - Csibi Annamária Papiron Szeged Versenytánc Klub Egyesület  - 
 33
Mosbontner Zsolt - Csibi Annamária Alex Moore Táncsport Egyesület  - 
     
Gyermek-C-Standard
     
 27
Deák András - Paróczai Zsófia Rumba Táncsport Egyesület 
     
Gyermek-C-Latin
     
 24
Deák András - Paróczai Zsófia Rumba Táncsport Egyesület 
 25
Mosbontner Zsolt - Csibi Annamária Alex Moore Táncsport Egyesület  - 
 26
Mosbontner Zsolt - Csibi Annamária Papiron Szeged Versenytánc Klub Egyesület  - 
     
Junior II-D-Standard
     
 74
Harkai Szilveszter Ádám - Bense Krisztina Fiesta Tánc Sport és Oktatási Nonprofit Kft 
 76
Manolescu Norbert - Tóth Erika Sway Táncsport Egyesület 
 75
Székelyhidi Ádám - Youssef Adelina Valcer Táncstúdió 
 77
Váradi Dániel - Hartmann Nikoletta Ametiszt Táncsport Egyesület 
     
Junior II-D-Latin
     
 73
Manolescu Norbert - Tóth Erika Sway Táncsport Egyesület 
 71
Nagy Rajmund - Reiner Henrietta Bonita Táncsport Egyesület 
 72
Székelyhidi Ádám - Youssef Adelina Valcer Táncstúdió 
     
Junior II-C-Standard
     
 69
Battancs Márton - Sipos Diána Pro-Art Táncstúdió 
 68
Bock Balázs - Bacsa Dorina Pro-Art Táncstúdió 
 70
Gulyás Balázs - Márton Judit Pro-Art Táncstúdió  - Happy Dance Táncsport Egyesület
     
Junior II-C-Latin
     
 64
Bock Balázs - Bacsa Dorina Pro-Art Táncstúdió 
 67
Gulyás Balázs - Márton Judit Pro-Art Táncstúdió  - Happy Dance Táncsport Egyesület
 62
Harkai Szilveszter Ádám - Bense Krisztina Fiesta Tánc Sport és Oktatási Nonprofit Kft 
 66
Konkoly Krisztián - Deres Teodóra Valcer Táncstúdió 
 65
Szentivánszki György - Szentivánszki Mercédesz Alex Moore Táncsport Egyesület 
 63
Váradi Dániel - Hartmann Nikoletta Ametiszt Táncsport Egyesület 
     
Ifjusági-D-Standard
     
 59
Moldván János - Zsombok Ibolya Sziluett Táncsport Egyesület 
 61
Tóth Dániel - Széles Szilvia Ágnes Goldance Táncsport Egyesület 
 60
Váradi Dániel - Hartmann Nikoletta Ametiszt Táncsport Egyesület 
     
Ifjusági-D-Latin
     
 56
Moldván János - Zsombok Ibolya Sziluett Táncsport Egyesület 
 58
Németi Gergely - Csiki-Bege Karina Sway Táncsport Egyesület 
 53
Pintér Miklós - Ignácz Adrienn Bonita Táncsport Egyesület 
 54
Polgár Olivér - Fehér Nóra Bonita Táncsport Egyesület 
 57
Tóth Dániel - Széles Szilvia Ágnes Goldance Táncsport Egyesület 
 55
Vágási István - Réger Beatrix Bonita Táncsport Egyesület 
     
Ifjusági-C-Standard
     
 51
Czeglédi Dávid - Sárközi Noémi Rumba Táncsport Egyesület 
 49
Markovics Márk - Huttner Szabina Tornádó TSE 
 52
Németi Gergely - Csiki-Bege Karina Sway Táncsport Egyesület 
 48
Osvárt András - Simon Nikolett Feeling Táncsport Egyesület 
 50
Schwartz Péter - Makan Zsuzsanna Szilver Táncsport Egyesület 
     
Ifjusági-C-Latin
     
 42
Csibi László - Bíró Róza Papiron Szeged Versenytánc Klub Egyesület 
 40
Mata Balázs - NAgy Fanni El Paso SE 
 41
Pintér Miklós - Ignácz Adrienn Bonita Táncsport Egyesület 
 45
Rankl József - Pados Lilla Cintia HEMO Winner VTE 
 47
Récsei Richárd - Hegyi Gabriella Bonita Táncsport Egyesület 
 43
Szórád Máté - Juhász Viktória PIK SE  -  Jókai Táncklub
 39
Szórád Máté - Juhász Viktória Ivett Jókai Táncklub  - 
 38
Szórád Máté - Juhász Viktória Ivett Jókai Táncklub  - 
 46
Sztoján Barna - Homoki Bianka Bonita Táncsport Egyesület 
 44
Vágási István - Réger Beatrix Bonita Táncsport Egyesület 
     
Felnőtt-D-Standard
     
 20
Deák Péter - Lengyel Zsuzsanna Valcer Táncstúdió 
 23
Nagy Ferenc - Elek Réka Sway Táncsport Egyesület 
 21
Sáreczki Gyula - Sáreczki Fruzsina Valcer Táncstúdió 
 22
Tordai Gábor - Borza Viktória Valcer Táncstúdió 
     
Felnőtt-D-Latin
     
 19
Deák Péter - Lengyel Zsuzsanna Valcer Táncstúdió 
 16
Forgács Gábor - Papp Renáta Éva Valcer Táncstúdió 
 17
Sáreczki Gyula - Sáreczki Fruzsina Valcer Táncstúdió 
 18
Szőke László - Varga Klaudia DANZA Táncsport Klub 
 15
Tordai Gábor - Borza Viktória Valcer Táncstúdió 
     
Felnőtt-C-Standard
     
 14
Borbás Csaba - Fehérvári Barbara Szilver Táncsport Egyesület  - 
 12
Király Balázs - Gyenis Andrea Adria-Szigó KTSE  - Tornádó TSE
 13
Schwartz Péter - Makan Zsuzsanna Szilver Táncsport Egyesület 
     
Felnőtt-C-Latin
     
 2
Gyurik Pál - Szántói Tímea Katalin Universitas Sporttánc Egyesület 
 4
Király Balázs - Gyenis Andrea Adria-Szigó KTSE  - Tornádó TSE
 6
Mata Balázs - NAgy Fanni El Paso SE 
 10
Szórád Máté - Juhász Viktória Ivett Jókai Táncklub  - 
 5
Szórád Máté - Juhász Viktória PIK SE  -  Jókai Táncklub
 11
Szórád Máté - Juhász Viktória Ivett Jókai Táncklub  - 
 7
Vadon Barnabás - Barna Nóra Feeling Táncsport Egyesület  - New York Táncegyesület
 3
Vadon Barnabás - Barna Nóra Feeling Táncsport Egyesület  - New York Táncegyesület
 1
Vo Son Hai - Gyergye Linda Paragon Sportegyesület  - Forma Táncsport Egyesület
 9
Vo Son Hai - Gergye Linda Forma Táncsport Egyesület  - 
 8
Vo Son Hai - Gergye Linda Forma Táncsport Egyesület  - 
     
     
Hobby versenynevezések  
     
     
     
 
   
 
© 2005 Magyar TáncSport Szakszövetség. Minden jog fenntartva.
Design & Programing
 
Design & Programing